Naujienos

2018.09.11-15 dienomis Vokietijoje, Frankfurto mieste įvyko 25-oji jubiliejinė Automechanikos paroda. Pasaulinio lygio parodoje, kuri apima didžiausią automobilių pramonės sektorių...


Skaityti daugiau ...
Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacijai buvo paskirtas finansavimas projektui „Partnerių tarptautinėms MTEPI iniciatyvoms, skirtų kurti naujas intelektines transporto sistemas, paieška EĮT renginiuose“...
Skaityti daugiau ...
Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija (LAuGEA), vienijanti su auto pramone susijusias Lietuvos įmones, įteikė svarbius kiekvienos įmonės pasiektų per 2017 metus rezultatų apdovanojimus.     
Skaityti daugiau ...
Antrus metus iš eilės „Craft Bearings“ komanda į Lietuvą sugrįžta pasiekę aukščiausią kada nors iškovotą poziciją Baltijos šalyse. Antano Juknevičiaus ir Dariaus Vaičiulio ekipažas praėjusiais metais absoliučioje įskaitoje jie užėmė 21-ąją vietą, šiemet – 12 vietą.
Skaityti daugiau ...

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) gavo žinių iš Baltijos jūros regiono programos „BSR Stars“ biuro, kad  5-ajame priemonės  „Inovacijų ekspresas“ konkurse patvirtinti 4 nauji Lietuvos projektai, kurie bus vykdomi kartu su tarptautiniais partneriais iš Baltijos jūros regiono. Naujų ir tęstinių projektų vykdytojai kviečiami teikti finansines paraiškas 2018 metams.

Skaityti daugiau ...
Tryliktus metus iš eilės Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija organizuojamame konkurse „Inovacijų prizas“, kuriuo siekiama skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą, viena iš nugalėtojų tapo LAuGEA nerė UAB „Gaschema“.
Skaityti daugiau ...
Ūkio ministerijos skatinama klasterių plėtra leidžia mažiesiems tapti dideliems ir imtis ambicingų projektų ne tik šalyje, bet ir visame pasaulyje.
Skaityti daugiau ...
Džiaugiamės, kad tarp inovatyviausių Lietuvos įmonių leidinyje „Innovative Lithuania 2017“ publikuota ir LAuGEA klasteriui priklausanti įmonė – UAB „Dažų ir dangų fabrikas“.
Skaityti daugiau ...
VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija „LAuGEA“ rugsėjo 27-30 dienomis organizavo Lietuvos autodalių gamintojų verslo misiją į Pietų Afrikos Respubliką (PAR). Šia galimybe pasinaudojo 9 Lietuvos įmonės.
Skaityti daugiau ...
2017 m. spalio 2d. LAuGEA koordinatoriai dalyvavo MITA organizuotame seminare-mokymuose „Inovacijų ekspresas – kelias į įmonių tarptautiškumą“.
Skaityti daugiau ...
Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija LAuGEA
Sodo g. 35B, LT-76180 Šiauliai
Telefonas: +370 612 26 012
El. paštas: info@laugea.com
Visos teisės  saugomos @ 2018