Vizitas automechanikos parodoje „Automechanika DUBAI"

2017 m. gegužės 7-9 dienomis Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacijos (LAuGEA) narių – UAB "Danushis Chemicals", UAB "EOLTAS", UAB "Jupojos technika", UAB "Baltic Car Equipment“, UAB "Dažų ir dangų fabrikas" UAB "Autosmilga", UAB "Papilio kibirkštis", UAB "Baltic Filter"...
...UAB "Autogrotas", UAB "Augija", UAB "CRAFT bearings", UAB "Lesta" – atstovai lankėsi Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykusioje tarptautinėje auto automobilių ir transporto pramonės parodoje „Automechanika DUBAI“.

„Automechanika DUBAI“ – tai viena didžiausių automobilių pramonės parodų Artimuosiuose Rytuose, apimanti platų auto paslaugų spektrą ir atskleidžianti naujausias pasaulines tendencijas bei technologines naujoves.  Šiemet parodoje dalyvavo 1955 dalyviai iš 57 skirtingų šalių, o parodą aplankė daugiau nei 28 tūkst. lankytojų iš 134 šalių.

Parodos metu LAuGEA narių atstovai dalyvavo susitikimuose su daugiau nei 50 automobilių ir transporto pramonės įmonių, kurių metu užmezgė reikšmingus kontaktus dėl galimybės bendradarbiauti tolimesnėje veikloje.

Renginio akimirkos galerijoje:
Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija LAuGEA
Sodo g. 35B, LT-76180 Šiauliai
Telefonas: +370 612 26 012
El. paštas: info@laugea.com
Visos teisės  saugomos @ 2020