Ūkio ministerija ir Lietuvos klasterių asociacija kartu plėtos klasterizaciją Lietuvoje

2017 m. gegužės 31 d. klasterių forumo metu LR Ūkio ministerija ir Lietuvos klasterių asociacija pasirašė ketinimų protokolą dėl bendradarbiavimo Lietuvos klasterizacijos srityje. Šiuo protokolu siekiama užtikrinti nuoseklią ir tvarią klasterių veiklą bei sklandesnį darbą kartu su Lietuvos klasterių asociacija.
Ūkio viceministro Ramūno Buroko ir Lietuvos klasterių asociacijos prezidento dr. Laimučio Paškevičiaus pasirašytame dokumente sutarta sudaryti darbo grupę Lietuvos klasterių politikai formuoti ir įgyvendinti bei stebėsenai ir vertinimui užtikrinti, parengti Lietuvos klasterių politikos formavimo ir įgyvendinimo programą 2017–2020 m. bei jos stebėsenos ir vertinimo mechanizmą. Taip pat sutarta parengti Lietuvos klasterių politikos formavimo ir įgyvendinimo, klasterizacijos plėtros proceso ir rezultatų stebėsenos ir vertinimo tvarką.
Forume Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociaciją (LAuGEA) atstovavo direktorius dr. Andrius Rakickas. LAuGEA Lietuvos klasterių asociacijos nare yra nuo 2017 m. vasario mėn.
Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija LAuGEA
Sodo g. 35B, LT-76180 Šiauliai
Telefonas: +370 612 26 012
El. paštas: info@laugea.com
Visos teisės  saugomos @ 2020