Verslo misija Pietų Afrikos Respublikoje

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija „LAuGEA“ rugsėjo 27-30 dienomis organizavo Lietuvos autodalių gamintojų verslo misiją į Pietų Afrikos Respubliką (PAR). Šia galimybe pasinaudojo 9 Lietuvos įmonės.
„Pietų Afrikos Respublika vertinama kaip viena iš žvalgybinių Lietuvos eksporto rinkų, kurioje mūsų šalies verslininkai gali turėti didelį potencialą. Susitikimai su šios šalies verslininkais įrodė, kad sprendimas vykti į šią šalį pasiteisino“, - sakė VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovas Andrius Sankauskas.

Į PAR vykę Lietuvos  verslo atstovai lankėsi Johanesburge vykusioje didžiausioje šiame regione tarptautinėje parodoje „Automechanika“. Taip pat dalyvavo VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Lietuvos ambasada organizuotame kontaktų vakare, kuriame Lietuvos įmonių atstovai  susitiko su potencialiais verslo partneriais, aptarė su jais galimus bendradarbiavimo  kelius. „Dalyvauti verslo misijoje buvo verta dėl naujų kontaktų, susitikimų su potencialiais klientais. Labai naudinga ir pamatyti parodą, įvertinti galimybes ateityje joje dalyvauti“, - pasakojo bendrovės „Baltic Car Equipment“ (Ltd) pardavimų komandos vadovas Simonas Mickevičius. Tą patį tvirtino ir kiti verslo misijos dalyviai: tikėtina, dalis susitikimų peraugs į nuolatinį bendradarbiavimą, nes kai kurie potencialūs klientai pradėjo testuoti susitikimo metu paliktus gaminius, kiti Lietuvos verslininkai sulaukė užklausų iš kolegų PAR. „Susitikome su guolių rinkos Pietų Afrikos regione (7 šalys) lyderiu „BearingMan“, kurie susidomėjo mūsų gaminiais ir renkasi produktus bandomajam užsakymui. Tai labai didelė kompanija, joje dirba per 3000 žmonių“,- vertino verslo misijos naudą bendrovės „CRAFT bearings“ marketingo vadovas Martynas Martikonis.

Pašnekovai turėjo ir konkretesnių pasiūlymų, kas galėtų dar labiau padidinti organizuojamų verslo misijų naudą. „Manau, kad organizuojant kitas misijas tolimesnėse, mažiau pažįstamose rinkose, būtų naudinga turėti bendrą nacionalinį stendą. Tai padėtų pritraukti daugiau dėmesio, gauti geresnę vietą parodoje, sumažintų kaštus“, - įžvalgomis dalijosi Vytautas Mazuronis, bendrovės „Baltic Filter“ pardavimų vadovas Artimiesiems rytams ir Afrikai.


Šaltinis: Versli Lietuva

Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija LAuGEA
Sodo g. 35B, LT-76180 Šiauliai
Telefonas: +370 612 26 012
El. paštas: info@laugea.com
Visos teisės  saugomos @ 2020