Pradedamas vykdyti projektas „Autodalių klasterio  eksporto didinimas skatinant naujų eksporto rinkų paiešką ir esamų rinkų išlaikymą“

Nuo 2016 m. lapkričio 30 d. LAuGEA kartu su 11 Lietuvoje ir užsienyje veikiančių partnerių pradėjo vykdyti projektą „Autodalių klasterio eksporto didinimas skatinant naujų eksporto rinkų paiešką ir esamų rinkų išlaikymą“ (Nr. S-03.2.1-LVPA-K-807-01-0021), finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo, įgyvendinant 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto “Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę Nr. 03.2.1-LPVA-K-807 „Verslo klasteris LT“.

Projekto tikslas - skatinti įmonių įsitraukimą į gaminių/paslaugų pridėtinės vertė kūrimo grandines siekiant rasti savo produkcijai naujas ir išlaikyti esamas eksporto rinkas. Planuojama kad įgyvendinus projektą išaugs įmonių gamybos ir eksporto rezultatai, sumažės veiklos kaštai, įmonių bendradarbiavimas rinkodaros srityje suteiks galimybę efektyviau pristatyti savo produkciją užsienio rinkose, efektyvesnis informacinių išteklių valdymas sudarys palankias sąlygas sukurti naujus produktus ar tobulinti esamus ir pristatyti juos tarptautinėse rinkose kaip autodalių klasterio gaminamą prekių ir paslaugų paketą.

Projekto partneriai - UAB "Jubana", UAB "Augija", UAB "Baltic Car Equipment", UAB „Papilio kibirkštis“, UAB „Dažų ir dangų fabrikas“, UAB "Prima Line", UAB "Reklamos diktatorius", UAB „Sprendimų kalvė“, UAB "Lesta", JSC "White Hill", SIA "Entrons"

Planuojama projekto įgyvendinimo trukmė - 12 mėnesių.
Projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma - 499 885,93 eur.
Lietuvos autodalių gamintojų ir eksportuotojų asociacija LAuGEA
Sodo g. 35B, LT-76180 Šiauliai
Telefonas: +370 612 26 012
El. paštas: info@laugea.com
Visos teisės  saugomos @ 2020